Tax4all

Biuro księgowe Konstancin

Biuro księgowe Konstancin – kim jesteśmy?

Biuro Rachunkowe Tax4all swoją ofertę kieruje między innymi do mieszkańców Konstancina, poszukujących sprawnego wykonawcy usług księgowych. Specjalizujemy się w wykonywaniu obliczeń rachunkowych dla większych i mniejszych firm. Obsługujemy między innymi spółki handlowe i cywilne, jak również jednoosobowe działalności gospodarcze. Chętnie służymy wsparciem w prowadzeniu firmy i zapewniamy fachowe doradztwo w podejmowaniu ważnych decyzji biznesowych.

Biuro rachunkowe Tax4all – co nas wyróżnia?

Naszym priorytetem jest zawsze dobro klienta, dlatego jeszcze przed rozpoczęciem współpracy szczegółowo zapoznamy się z działalnością Twojej firmy i zaproponujemy najlepsze rozwiązania, które mogą pomóc w prowadzeniu przedsiębiorstwa. W zależności od indywidualnych preferencji możemy zaoferować obsługę osobistą lub usługi zdalne, co pozwala nam działać na szerszym terenie.

Nasze biuro księgowe obsługuje między innymi firmy z Konstancina i okolic. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i chętnie przyjmujemy nowych klientów, którym zapewniamy kompleksową obsługę księgową.

W ramach naszych usług oferujemy:

  • Dostarczanie kompleksowych rozwiązań finansowo-księgowych, dopasowanych do konkretnych potrzeb biznesowych klientów,
  • Skrupulatny nadzór nad dokumentacją, ewidencją rachunkową oraz rozliczeniami podatkowymi;
  • najwyższą jakość usług księgowych i pełną obsługę kadrowo-płacową.

Nasze usługi świadczymy w oparciu o certyfikat księgowy wydany przez Ministra Finansów 64433/2013. Certyfikat ten upoważnia naszą firmę do prowadzenia ksiąg rachunkowych dla różnego rodzaju przedsiębiorstw. Działalność naszego biura objęta jest ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej z tytułu świadczonych usług.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniając pełną dyskrecję w sprawach nam powierzonych. Dane i informacje, które nam udostępniasz, są bezpieczne i chronione zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO.

Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Biuro księgowe Konstancin i okolice – zakres usług

Usługi biura rachunkowego Tax4all obejmują:

  • pełną księgowość;
  • rozliczenia podatkowe: przygotowujemy deklaracje podatkowe;
  • reprezentację przed urzędami; zajmujemy się wysłaniem deklaracji i kontaktem z ZUS i urzędem skarbowym;
  • szybki dostęp do informacji: dostarczamy raporty i analizy finansowe, które mogą pomóc w podejmowaniu decyzji biznesowych; informujemy też o wszystkich nowinkach związanych z prawem podatkowym i innymi elementami prowadzenia biznesu.

Kontakt

Mapa dojazdu